Imperion - Nox Aeterna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stížnost - Wolfen

+3
Morii
Bartlik
wolfen
7 posters

Goto down

stížnost - Wolfen Empty stížnost - Wolfen

Příspěvek  mmatuli Sat Dec 26, 2009 10:19 pm

Ahoj, nevím, zda tady někdo čte fórum, ale snad ano.
Když tady máte příslušnou rubriku, využiji toho a píši stížnost na Vašeho velitele Wolfena.
Ačkoliv jsem ho požádala o vstup do ally, podle jeho postoje soudím, že mě odmítá (na to má jistě právo a to respektuji, i když daleko převyšuji všechny požadavky v profilu ally), ale co mi vadí, že neuvedl důvod a nemohu ho z něho vymoci, ačkoliv jsem se opakovaně musela dotazovat (a toto zase považuji za své právo - vědět důvod). Chování považuji za značné ignorantství, proti kterému mám námitky a tímto žádám, aby napravil stav informovanosti.
S pozdravem
mmatuli

mmatuli
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  wolfen Sat Dec 26, 2009 11:55 pm

Vážená dámo, když jsem Vám před drahnou dobou nabízel členství tak jste odmítala, jaká-že to je Vaše liga skvělá. Já to akceptoval a tím to pro mne skončilo. Teď jste se přihlásila, na Vaši první žádost jsem odpověděl, že nemám zájem. Pak jste psala znova, a znova ... to jsem se ale během svátků raději věnoval rodině a následně se i omluvil za prodlení. Poté jsem Vám dokonce nabídl členství v naší akademii NA-a lize, ale to jste zase odmítla Vy.

Takže tolik pokud jde o uvedení všeho na pravou míru, ono vytrhávat věci z kontextu je krásné, ale lepší je vždy uvést pravdu Wink A ano máte pravdu nechci Vás do ligy, a mám své důvody. Ty důvody vidí členové mé ligy taky (teda pokud vůbec projevili zájem se přesvědčit co jste za hráčku) a myslím si, že následně mi dají za pravdu v tom, že Vás prostě nemohu do ligy vzít, jelikož nesplňujte podmínky pro vstup do ní.

Nevím o jakém právu vysvětlené mého odmítavého postoje tady mluvíte ? Já Vám vstup do našich řad nabídl, defacto 2x, Vy jste 2x odmítla, takže nemám žádný důvod Vám vysvětlovat PROČ. A tímto Vám vůbec nepřísluší se dožadovat nějakého práva o vysvětlení proč.

S přáním krásného zbytku dne


WOLFEN
wolfen
wolfen

Poèet pøíspìvkù : 108
Join date : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  mmatuli Sun Dec 27, 2009 1:32 pm

Ahoj,

nevím, asi jsem přehlédla tvůj zamítavý postoj, přestože jsem si korespondenci opětovně prošla. Zkopírovala bych ji s chutí sem, ale nehodí se to. Nezdá se mi, že bych cokoliv vytrhávala z kontextu. Pouze jsem se ptala na důvod (nenaléhala jsem na vstup do ligy, jak se to tady prezentuje), na čemž neshledávám nic divného. A jestliže neumíš stručně a jasně odpovědět, tak mám velmi rozporuplné pocity.
Jestliže jsem dříve odmítala vstoupit k Vám do ligy, bylo to proto, že jsem byla ve své spokojená a nemám ve zvyku měnit ligu podle směru větru. Nicméně teď se rozpadla a celkem logicky jsem se dotázala u Vás, jelikož Vaši hráči mě obklopují ze všech stran. A když kouknu na nejbližšího člena NA-a, je již poněkud daleko.

Zdravím a přeji větší pohodu alespoň o těch svátcích.
m.

mmatuli
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Bartlik Sun Dec 27, 2009 2:08 pm

Zdravim

Jsem členem ligy <NA-a> a zadneho hrače z nasi ligy kolem sebe nemam mam kolem sebe jen hrače z ligy <NA>.Jelikoz je liga <NA-a> kridlem ligy <NA> nevidim duvod proč by to tak nemohlo byt kdyz budu potrebovat pomoct je jedno jestli se obratim na člena ligy <NA-a> nebo <NA>verim ze by pomohli oba.Takze tvuj argument ze kolem sebe nemas zadneho člena <NA-a> je nesmyslny tedy pokud ti nejde jen oto byt v lize ktera je prvni.A pokud nejde tak by me zajimal duvod proč jsi odmitla ligu <NA-a>?

Bartlik

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Anonymní Sun Dec 27, 2009 3:38 pm

mmatuli napsal: A když kouknu na nejbližšího člena NA-a, je již poněkud daleko..
5 polí je daleko?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  mmatuli Mon Dec 28, 2009 6:16 pm

Pro Bartlika: Důvod byl celkem jednoduchý, myslela jsem si, že bych si s některými členy NA rozumněla, jelikož mi připadali rozumní (kupodivu jsem mezi ně zahrnula i Wolfena). Že je NA první v žebříku, to opravdu není pro mě pádný důvod, myslet si ovšem můžeš, co chceš. Ze stejného důvodu jsem neměla zájem o NA-a, jelikož tam prostě s nikým neudržuji žádný vztah.
Pro Grimma: Ani nevím, jestli je 5 polí daleko nebo blízko. Spíše daleko, protože jsme ještě neměli to štěstí na sebe narazit ani na kometě.

mmatuli
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Bartlik Mon Dec 28, 2009 10:23 pm

Myslim ze udrzovat vztah z členy <NA> muzes i jako člena <NA-a> popripade muzes semnou Very Happy

Bartlik

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Morii Tue Dec 29, 2009 4:25 pm

Pro mmatuli: Obě ligy mají společné fórum i skype chat, takže v konverzaci se svými kamarády z NA bys měla stejné možnosti i ze druhé ligy. Stejně tak funguje i vzájemná pomoc, pokud potřebuješ, požádáš kohokoliv nehledě na tvou a jeho ligu... NA a NA-a nejsou alianční ligy, ale křídla, fungujeme jako ligy sesterské, protože bychom se do jedné zkrátka nevměstnali. A jak psal Bartlík, pokud není tím důvodem nelibosti to, že nebudeš v té starší lize, která je na prvním místě, neměl by tu být jiný.
Morii
Morii
Admin

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 30. 09. 09
Age : 37

https://imperionna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty 5 polí není dálka :)

Příspěvek  Harry Tue Dec 29, 2009 10:12 pm

Ahoj , já mám jenom takovou připomínku...5polí není taková dálka, aby jste se nepotkali na kometě. Asi jste na sebe neměli štěstí, já se potkávám na kometách s hráčema, kteří jsou mnohem dál než 5 polí. Smile
Harry

Harry
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Idioti.

Příspěvek  DarkLord Mon Jan 04, 2010 4:46 am

Ste debilové jeden nechce vzít a druhej zas bručí. Prostě chce jít do tamté a né jiné pač jí to příjde výc smysluplné než být v té křídelní straně. Když prvně odmítla tak byla zpokojená mezi svýma a když vám poslala příhlášku tak ste jí milí.

Nevidím proč ji odsuzovat jen kvůli tomu že prvně odmítla a pak se dožadovala krásného vysvětlení důvodu proč byla její žádost zamýtnutá.

Xenská liga zuří krvelačností i vztupuje do hvězdné soustavy a vy kecáte o takových kokotinách.
Si mě klidně najdětě sem přímo v tý xenský lize která vás zničí, trosky rozeberou, vaše těla sežerou.



"Myslíš, že si dělám hlavu z Tvých útoků? Jejich slabým místem je flotila!"

Posměšek lorda Xenů.

DarkLord
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Ellera Mon Jan 04, 2010 9:51 am

DarkLord napsal:Ste debilové jeden nechce vzít a druhej zas bručí. Prostě chce jít do tamté a né jiné pač jí to příjde výc smysluplné než být v té křídelní straně. Když prvně odmítla tak byla zpokojená mezi svýma a když vám poslala příhlášku tak ste jí milí.

Nevidím proč ji odsuzovat jen kvůli tomu že prvně odmítla a pak se dožadovala krásného vysvětlení důvodu proč byla její žádost zamýtnutá.

Xenská liga zuří krvelačností i vztupuje do hvězdné soustavy a vy kecáte o takových kokotinách.
Si mě klidně najdětě sem přímo v tý xenský lize která vás zničí, trosky rozeberou, vaše těla sežerou.



"Myslíš, že si dělám hlavu z Tvých útoků? Jejich slabým místem je flotila!"

Posměšek lorda Xenů.

Nebaví mě tě hledat v celé galaxii. Pošli mi své souřadnice a promluvíme si o tom z Mateřské loďi do Mateřské lodi...

Ellera

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 22. 12. 09
Age : 39
Location : Praha 5

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Morii Mon Jan 04, 2010 2:04 pm

DarkLord napsal:Ste debilové jeden nechce vzít a druhej zas bručí. Prostě chce jít do tamté a né jiné pač jí to příjde výc smysluplné než být v té křídelní straně. Když prvně odmítla tak byla zpokojená mezi svýma a když vám poslala příhlášku tak ste jí milí.

Nevidím proč ji odsuzovat jen kvůli tomu že prvně odmítla a pak se dožadovala krásného vysvětlení důvodu proč byla její žádost zamýtnutá.

Xenská liga zuří krvelačností i vztupuje do hvězdné soustavy a vy kecáte o takových kokotinách.
Si mě klidně najdětě sem přímo v tý xenský lize která vás zničí, trosky rozeberou, vaše těla sežerou.



"Myslíš, že si dělám hlavu z Tvých útoků? Jejich slabým místem je flotila!"

Posměšek lorda Xenů.

Děkujeme za krásný příspěvek. Jak psala Ellera, ještě bychom poprosili o uvedení jména ve hře, popřípadě zaslání souřadnic, na kterých bychom tě mohli najít. Bohužel žádnou zuřící krvelačnou xenskou ligu nevidím a nemám čas prohledávat kouty celého vesmíru. Poté bychom ti tam mohli expresně zaslat pár lodí, abys měl co ničit a rozebírat a žrát a kdovíco ještě s nimi chceš podnikat.
Morii
Morii
Admin

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 30. 09. 09
Age : 37

https://imperionna.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Ellera Mon Jan 04, 2010 3:49 pm

Pokud myslí tu zuřivou Xenskou ligum (Název ligy: KOLORADO
Zkratka ligy XENUS)
jejíž jeden člen je kus na východ ode mě, tak si dovolu říci, že pokud to je ona, tak hnedle jak se vypořádám s tím titánem odvedle, tak půlku té ligi zkopu do kuličky ještě než řeknou "Bacha xenské mateřské lodi druhé nejůtočnější/ho xena ve hře a jsou na naší orbitě a vypadá to, že budou střílet" xD xD xD

Ellera

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 22. 12. 09
Age : 39
Location : Praha 5

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Anonymní Mon Jan 04, 2010 4:17 pm

Ellera napsal:Pokud myslí tu zuřivou Xenskou ligum (Název ligy: KOLORADO
Zkratka ligy XENUS)
jejíž jeden člen je kus na východ ode mě, tak si dovolu říci, že pokud to je ona, tak hnedle jak se vypořádám s tím titánem odvedle, tak půlku té ligi zkopu do kuličky ještě než řeknou "Bacha xenské mateřské lodi druhé nejůtočnější/ho xena ve hře a jsou na naší orbitě a vypadá to, že budou střílet" xD xD xD

Tak Tak s ellerou si není radno zahrávat to ona je ta zuřivá xenka Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  harrylarson Mon Jan 04, 2010 7:53 pm

Smile s tebou bych si nechtěl začít Smile

harrylarson

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 30. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Ellera Tue Jan 05, 2010 1:06 pm

Jak se zdá, tak drzoun výše nadávající byl jen velká huba, ale co se týče boje na skutečném poli bitevním je jen ticho po pěšině...

Ellera

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 22. 12. 09
Age : 39
Location : Praha 5

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  crime21 Tue Jan 05, 2010 2:37 pm

já rád zuřivé holky Very Happy Cool

crime21

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 16. 11. 09
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Ellera Fri Jan 08, 2010 12:14 pm

A já se tak těšila, že se ozve a všem nám dá za uši, nebo že mě prolítne 10.000 Mylonama nebo tak něco. A von mlčí a mlčí. A já se tak těšila, že nebude aspoň chvilku jen ten stereotyp... xD

Ellera

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 22. 12. 09
Age : 39
Location : Praha 5

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  yenikku Sun Jan 17, 2010 3:37 pm

Tak pokud jde o ligu xenus... tak já 1 ani ne moc velikým útokem srovnal celou obranu na domovské planetě jejich zakladatele... myslím že těhle se nemusí bát ani omylem... zde je report http://imperion-reports.net/cz/report/137921899b6 nyní mu ničím o ostatní planetky... a podotýkám že si začal sám Smile

yenikku

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 23. 10. 09
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

stížnost - Wolfen Empty Re: stížnost - Wolfen

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru